Shadow

whiteON – bądź pewny białego uśmiechu

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze zdrowie, kariera, relacje z innymi i to jak inni nas odbierają w dużej mierze zależy od nas samych. Z zaangażowaniem poświęcamy dużo czasu na własny rozwój, ale również bez wstydu zajmujemy się swoją urodą i wyglądem.

Piękny uśmiech i białe zęby są nie tylko oznaką zdrowia, ale dodają nam również pewność siebie w kontaktach z innymi.

whiteON – przyszłość wybielania zębów bez ryzyka uszkodzeń szkliwa

W trosce o zdrowe zęby i ładny uśmiech powstała marka produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej whiteON. Zastosowane w produktach zaawansowane formuły z unikalną technologią wybielania zębów opartą na nowoczesnej kombinacji aktywnych składników takich jak naturalny enzym z ananasa (bromelaina), PAP (kwas ftalimido-peroksy-kapronowego) i węgiel aktywny wybielają zęby  bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Wybielających past do zębów, wybielającego zestawu i płynu do płukania można więc bezpiecznie używać codziennie, szczególnie przez osoby palące papierosy, pijące kawę, herbatę, wino. Produkty whiteON można również stosować raz na jakiś czas, aby odświeżyć biel zębów (np. przed ważną uroczystością, weselem, a nawet randką czy ważnym spotkaniem biznesowym) lub wtedy, kiedy po prostu mamy ochotę zrobić dla siebie coś więcej poza codziennym myciem zębów. Profesjonalna linia idealnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy nie mamy czasu wybrać się na zabieg wybielania zębów do dentysty.

whiteON to specjalista w dziedzinie wybielania – pełna linia skutecznych produktów, które w kwestii wybielania odpowiadają na wszelkie potrzeby – od wybielania krótkotrwałego, aż po wybielanie z długofalowym efektem.

Linia whiteON to;

zestaw wybielający 3 Step Whitening set składający się z 3 kroków wybielania zębów, które zajmują jedynie 26 minut

pasta do zębów Enzyme White 10 dni, 75 ml, redukująca przebarwiania i pożółknięcia szkliwa poprzez wybielanie enzymatyczne

pasta do zębów Visible White, wybielająca zęby już po pierwszym użyciu

pasta do zębów Black White, 75 ml, zawierająca czarny węgiel, redukująca przebarwienia, wygładzająca powierzchnię i antybakteryjna

płyn do higieny jamy ustnej Enzyme White, 500 ml, chroniący biel zębów przed osadami.

Wszystkie produkty dostępne wyłącznie w sieci ROSSMANN od marca 2018

 


 

Producentem past do zębów i płynów do higieny jamy ustnej whiteON jest Torf Corporation – właściciel marki tołpa®. Produkty Torf Corporation sprzedawane są w wielu krajach Europy. Wyróżniają się doskonałą jakością, zaawansowanymi formułami i innowacyjnymi składnikami jak hydroksyapatyt, PAP, najwyższej jakości enzymy czy ekstrakty roślinne. Bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów whiteON zostały potwierdzone badaniami pod nadzorem dentystów.

Szczegóły tutaj

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.