Shadow

Suszarka do prania Bosch. Zobacz, jak może ułatwić Ci życie!

Chcesz mieć więcej czasu dla siebie i pozbyć się wiszącego w całym domu prania, przyspieszając proces jego suszenia? W takim razie sprawdź, jakie rozwiązanie przygotował dla Ciebie Neonet! Suszarki do prania Bosch raz na zawsze rozwiążą Twoje problemy z suszącymi się ubraniami, a także ułatwią Ci prasowanie. Sprawdź, co dzięki nim zyskasz i jaki model będzie dla Ciebie najlepszy!

Suszarka do prania – praktyczna pomoc w codziennych obowiązkach

Na pierwszy rzut oka przypomina pralkę: ma bęben, okrągłe drzwiczki, programator… Na tym jednak kończą się podobieństwa. Głównym zadaniem suszarki do prania jest bowiem usunięcie wilgoci z wypranych już ubrań. Jakie korzyści odniesiesz, decydując się na jej zakup? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz poniżej!

Oszczędność czasu

Ile czasu schnie pranie rozwieszone na tradycyjnej suszarce? Nie sposób tego dokładnie przewidzieć, ponieważ zależy to od takich czynników, jak:

 • temperatura otoczenia,
 • wilgotność powietrza,
 • nasłonecznienie,
 • sezon grzewczy.

Krótko mówiąc, czas suszenia jest wypadkową szeregu czynników, na które nie masz bezpośredniego wpływu. Suszarki do prania Bosch sprawiają, że odzyskujesz kontrolę. Wyświetlacz informuje Cię o orientacyjnym czasie, jaki urządzeniu zabierze wysuszenie prania, a Ty zyskujesz pewność, że nie będzie on liczony w dniach, ale w minutach.

Łatwiejsze prasowanie

Suszarki do prania Bosch nie tylko usuwają wilgoć z ubrań, ale też powodują, że tkaniny są miękkie i bardziej delikatne niż po wysuszeniu na sznurze. Dzięki temu w zależności od wybranego programu albo ułatwisz sobie prasowanie, albo będziesz mógł w ogóle je pominąć! W obu przypadkach zaoszczędzisz sporo czasu, który można przeznaczyć na inne zajęcia – np. na przyjemności lub spędzenie czasu z rodziną.

Maszyna do zadań niemożliwych

Każdemu z nas zdarza się o czymś zapomnieć. Dotyczy to zwłaszcza osób szczególnie zabieganych oraz dzieci. Wielu rodziców zna tę sytuację: jest późny wieczór, pociecha oznajmia, że na drugi dzień musi przyjść do szkoły w stroju galowym, a ten spoczywa właśnie w koszu na brudne ubrania. Położenie bez wyjścia? Wcale nie! Suszarka do prania Bosch może uratować sytuację. Szybkie pranie i nastawienie odpowiedniego programu suszenia sprawią, że odświętny strój będzie w mgnieniu oka gotowy do użycia, a rodzicielskie nerwy nie doznają uszczerbku.

Jak używać suszarki do prania?

Obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy:

 1. odwirować pranie w pralce. Pamiętaj, że wkładając do suszarki ociekające wodą rzeczy, wydłużasz czas ich suszenia.
 2. Umieścić ubrania w bębnie suszarki i zamknąć drzwiczki.
 3. Wybrać odpowiedni program, włączyć urządzenie i cieszyć się wolnym czasem.

Warto podkreślić, że suszarki do prania Bosch są przystosowane do różnego rodzaju tkanin. Z ich pomocą wysuszysz na przykład:

 • bawełnę
 • tkaniny syntetyczne
 • wełnę
 • puch
 • ręczniki
 • pościel
 • odzież sportową

Pamiętaj, żeby zawsze dostosowywać program suszenia do rodzaju materiału. Dzięki temu ochronisz swoje ubrania przed skurczeniem i zapewnisz im dłuższą żywotność.

Jak wybrać najlepszą suszarkę? Eksperci radzą!

Wszystkie suszarki do prania Bosch są doskonałej jakości. Kupując konkretny model, zwróć więc uwagę na parametry, takie jak:

 • objętość bębna – jeśli masz dużą rodzinę i często pierzesz, wybierz pojemność 8 lub 9 kg. W innych przypadkach wystarczy Ci model na 7 kilogramów prania,
 • Dostępna przestrzeń w łazience lub pralni. Zwróć uwagę, że wymiary zewnętrzne urządzenia, zwłaszcza jego głębokość, mogą być różne. Standardem jest 59,8 cm, ale zdarzają się modele głębsze, mające nawet 63,6 cm,
 • Strona otwierania. Jeśli suszarka stanie obok pralki, zadbaj o to, by móc łatwo przełożyć pranie z jednego urządzenia do drugiego, bez konieczności omijania otwartych drzwiczek. 

Suszarka do prania? Mamy ją w Neonet!

Suszarka do prania ułatwia utrzymanie ubrań w czystości i zarządzanie czasem. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom z łatwością znajdziesz odpowiedni model. Chcesz zamówić jedną z suszarek Bosch? Sprawdź ofertę Neonet i kup urządzenie, które pasuje do Twojego domu!

Przeczytaj także