Shadow

Recenzja napoju energetycznego Komodo

    

Często chcąc dodać sobie energii sięgamy po takie napoje jak kawa czy herbata. Nie bez powodu. Zawierają one bowiem składniki odpowiedzialne za pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego. Ponadto wpływają znacząco na wzrost koncentracji, refleksu czy poprawę nastroju. Kofeina dodatkowo zwęża  naczynia mózgowe, dzięki czemu pomaga w łagodzeniu migreny. Nic więc dziwnego, że po kawę sięgają zwłaszcza ludzie zapracowani. Coraz szerszym zainteresowaniem cieszą się natomiast napoje energetyzujące. Czemu zawdzięczają swoją popularność?

Energy drinki łączą w sobie przede wszystkim takie składniki jak tauryna i kofeina, które mają za zadanie pobudzenie naszego organizmu. Upodobali je sobie zwłaszcza sportowcy czy studenci. Dodają nam energii, nie czujemy się ospale, a nierzadko skład uzupełniony jest o witaminy. Firma Komodo w swojej ofercie posiada wiele energy drinków, jeden z nich nie posiada cukru. Jest to zatem idealna alternatywa dla osób, które przykładają uwagę do kalorii bądź chorują na cukrzycę. Brak cukru nie wpływa jednak znacząco na smak napoju. Nadal jest on intensywny i orzeźwiający. Spożyty w temperaturze kilku stopni smakuje jeszcze lepiej. Puszka energy drinka Komodo mieści w sobie 250 ml napoju. Jest to zatem świetne rozwiązanie w podróży, gdyż nie zabiera dużo miejsca. Można schować ją do schowka rowerowego czy nawet do kieszeni i zażyć podczas marszu, jazdy rowerem czy biegu. Dzięki temu nawodnimy organizm, ugasimy pragnienie i przede wszystkim dostarczymy organizmowi pobudzającej energii. Nie należy jednak mylić napoju energetycznego z napojem izotonicznym. Energy drink ma za zadanie pobudzić nasz umysł i organizm, jednak przy bardzo aktywnym wysiłku nie jest on wskazany. Tu bardziej wykażą się wspomniane napoje izotoniczne, gdyż to one uzupełniają wodę i elektrolity podczas wydzielania potu. Poza podstawowymi składnikami Komodo posiada szereg witamin. Są to np.: niacyna, ryboflawina, kwas pantotenowy, witamina B6 czy witamina B12. Firma komodo poza produkcją energy drinków w puszkach, specjalizuje się w napojach półlitrowych i są to izotoniki, a także w znanych i lubianych przez wielu oranżadach

Dodatkowym atutem Energy drinków Komodo jest fakt, że jest to firma Polska i tutaj też odbywa się produkcja. Mamy zatem gwarancję jakości i pewność, że produkt pochodzi z zaufanego źródła, a ponadto wspieramy polskich przedsiębiorców.

Zapraszam też do zerknięcia na stronę: http://komodo24.pl/

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *