Shadow

Recenzja filmu „Josephine”

Trailer filmu „Josephine” – reżyseria: Agnès Obadia

Francuska komedia z 2013 roku to idealny pomysł na miłe spędzenie czasu z przyjaciółkami. Jest to film typowo kobiecy, choć panowie, którzy preferują lekkie produkcje również ubawią się przy tej historii.
Jest to film na podstawie scenariusza Samantha Mazeras i Agnès Obadia. W rolach głównych zobaczymy w filmie między innymi: Marilou Berry, Mehdi Nebbou, Bérengère Krief, Amelle Chahbi, Cyril Guei, a także Charlie Dupont czy też Alice Pol.

Po obejrzeniu filmu, każdy nawet mało spostrzegawczy widz dostrzeże wiele podobieństw do znanej produkcji „Seksu w wielkim mieście”. Zatem idealna propozycja dla wszystkich fanek Carrie Bradshaw i jej specyficznych problemów, które kręcą się tylko wokół seksu i mężczyzn.

Podobnie jest w komedii „Josephine” gdzie główna bohatera, choć piękna i podobająca się wielu mężczyznom, wciąż użala się nad swoim wyglądem i brakiem powodzenia u płci brzydkiej.

Tytułowa Josephine ma pracę, choć do końca filmu ciężko się będzie zorientować na czy ta jej praca polega. Najczęściej się do niej spóźnia, ciągle coś podjada, choć się odchudza, umawia się na randki i wciąż narzeka na brak stałego partnera. Z drugiej strony pokazany jest obraz jej siostry, całkowitego przeciwieństwa, która jest szczęśliwą mężatką, kobietą spełnioną i poukładaną. Można sobie więc wyobrazić jak reaguje na to główna bohaterka, zwłaszcza, że ich rodzice wciąż przypominają jej o tym fakcie.

Jak łatwo się domyśleć film zawiera wiele zabawnych gagów, prostą i lekką fabułę, która idealnie nadaje się na wieczór dla przyjaciółek. Mnóstwo zabawny, śmiechu i długie rozmowy na temat postępowania bohaterki, to jest to, co kobiety uwielbiają.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *