Shadow

Promocje biletów lotniczych

141770656311919400

Okreś świąteczny tuż tuż. Wkrótce do domów powrócą ci, którzy na co dzień pracują poza granicami Polski. Warto już teraz rozejrzeć się za biletami lotniczymi i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, która nie zrujnuje naszego portfela.

Aktualne promocje biur podróży

Biura podróży najciekawsze oferty przygotowuje w okresie wakacyjnym, ale także na święta i ferie zimowe. Promocje w takich biurach pojawiają się z półrocznym , a nawet z rocznym wyprzedzeniem. W cenach wycieczek znajdują się też promocyjne ceny biletów lotniczych. I tak możemy zapłacić mniej za naszą podróż. Biura podróży zazwyczaj podpisują umowy z liniami lotniczymi z tego powodu bilety lotnicze są tańsze. W tym momencie biura podróży przedstawiają promocyjne oferty na wakacje 2015, ale nie tylko. Możemy też sprawdzić ofertę z promocjami na dany tydzień, albo oferty Last Minute.

Specjalne oferty linii lotniczych

Linie lotnicze mają swoje promocje biletów lotniczych i jeśli lubimy sami sobie planować czas, to będzie bardzo dobre rozwiązanie przy planowaniu podróży. Promocje biletów lotniczych co chwila się pojawiają i w zależności jaka podróż nas interesuje, możemy skorzystać z promocji lub zaczekać na lepszą ofertę. Aktualnie wśród promocji biletów lotniczych mamy kilka możliwości. Polski LOT ma w promocyjnej cenie bilety lotnicze do Nowego Yorku, albo możemy skorzystać z promocji Szalona środa i podróżować taniej do wybranych miejsc na świecie. Tanie linie lotnicze także zachęcają do skorzystania z promocji biletów lotniczych. Dzięki temu możemy latać do Oslo, Dublina, czy Londynu taniej. Niektóre linie lotnicze wprowadzają trochę inne rozwiązania niż promocje. Wizzair wprowadził obniżki cen dla stałych klientów. Wystarczy wykupić Kartę Discount Club i możemy podróżować jeszcze taniej.

Najatrakcyjniejsze promocje

Trudno powiedzieć, które promocje są warte uwagi, bo jest ich bardzo dużo, a klienci mają różne potrzeby i oczekiwania, dlatego najlepiej jest, gdy sami sprawdzimy dostępne promocje, bo być może któraś promocja biletów lotniczych będzie dla nas atrakcyjna. Jeśli dużo podróżujemy, to z pewnością warto skorzystać z oferty klubowicza Wizzair, jeśli jesteśmy spontaniczni, to Szalona środa LOTu jest odpowiednia, a jeśli planujemy wyjazd do jakiegoś ciekawego miejsca, to możemy skorzystać z promocji Ryanair. Każdy na pewno znajdzie coś interesującego dla siebie, a w wyborze ich pomoże z pewnością wyszukiwarka lotów (np. mojeloty.pl).

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *