Shadow

Mleczko do ciała Ziaja – bio olejek z pestek winogron

IMG_8735

Właśnie jestem po zużyciu jednej buteleczki mleczka do ciała Ziaja i muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę to jest fakt, że mleczko bardzo szybko się wchłania i dodatkowo pozostawia niewielką świecącą powłoczkę. Bardzo mi się to podoba, bo moje ciało wygląda na odżywione i zaopatrzone w odpowiednią ilość nawilżenia. Jednocześnie nie jest „lepki” i bardzo dobrze, bo tego wręcz nie cierpię. Cena za 400 ml jest bardzo niska w porównaniu z innymi tego typu balsamami (zapłaciłam coś koło 11 zł), a efekt całkiem fajny.

Poza tym bardzo zadowolona jestem z konsystencji mleczka. Jest lekka i bardzo delikatna, dzięki czemu łatwo rozprowadza się po skórze. Świetnie nawilża, choć przy bardziej przesuszonej skórze, preparat potrzebował zdecydowanie więcej czasu na odpowiednie wchłonięcie się i jej nawilżenie. Jakiś czas nic nie używałam także potrzebowałam dużo nawilżenia. Otrzymałam go, ale po czasie. Muszę stwierdzić, że po zużyciu całego opakowania moje ciało zyskało na elastyczności. Stało się gładkie i bardzo miłe w dotyku.

Zwykle mleczko utrzymywało się cały dzień, przy większym wysuszeniu skóry musiałam aplikować go po paru godzinach po raz kolejny na swoje ciało. Jednak podejrzewam, że przy jeszcze większym wysuszeniu skóry, niż moja, może już sobie sam nie dać rady i będzie potrzebował wsparcia innego produktu. Ja po każdym jego użytkowaniu od razu pozbywałam się uczucia „ściągnięcia” z czego byłam bardzo zadowolona.

Ogólnie w użytkowaniu preparat bardzo wygodny. Szczególnie duży plus ode mnie za opakowanie z pompką, dzięki której łatwo się go aplikuje. Ma to swój mały minus, bo pod koniec pompka nie jest w stanie wydostać resztek, które osadziły się na ściankach. Jednak nie jest to dla mnie za bardzo krzywdzące, bo zawsze można go pod koniec rozciąć i samemu wydostać resztę 😀 Poza tym muszę powiedzieć, że mimo wszystko jest bardzo wydajny.

Co do zapachu to muszę powiedzieć, że średnio. Nie przeszkadza mi, ale też nie jest super.

W gruncie rzeczy mogę polecić, bo produkt na prawdę fajny, opłaca się zakupić i wypróbować. Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. U mnie spełnił wszystkie oczekiwania, także na pewno zdecyduję się na ponowny jego zakup 🙂

IMG_8729

IMG_8728

IMG_8730

IMG_8732

IMG_8734

IMG_8733

IMG_8736

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *