Shadow

Kwiaty najlepszym prezentem na prawie każdą okazję

141640009283332500

Chcesz podziękować, przeprosić, pogratulować, czy może zaprosić na kolację? Podaruj kwiaty. To najbardziej uniwersalny sposób pasujący do praktycznie każdej okazji. Piękny bukiet można ofiarować nie tylko kobiecie, ale też mężczyźnie, pracownikowi i każdej osobie, której chcemy przekazać, jak bardzo jest dla nas ważna. Dlatego powstały kwiaciarnie internetowe, dzięki którym możemy oszczędzić czas, a także wysłać świeże kwiaty nawet, jeśli od osoby obdarowanej dzielą cię setki kilometrów.

Jak wysłać kwiaty?

By zamówić wysyłkę kwiatów, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej kwiaciarni, zamówić telefonicznie lub udać się osobiście do partnerskiej kwiaciarni. W ten sposób możemy wybrać odpowiedni produkt, jego wersję cenową oraz dodatki, napisać życzenia i dedykacje dla odbiorcy, a także zaplanować czas i miejsce dostawy. Istnieją e-kwiaciarnie, które zasięgiem działania obejmują nie tylko konkretne miasta, ale także całą Polskę oraz inne kraje, jak nasze sąsiednie, ale też między innymi Australię, USA czy Wielką Brytanię. Zwykle czas oczekiwania na realizację zamówienia zależny jest od miejsca, a także rodzaju bukietu lub prezentu, jaki chcemy wysłać. Jeśli zdecydujemy się skorzystać z wysyłki przez lokalną kwiaciarnię, obdarowany może otrzymać kwiaty nawet w ciągu dwóch godzin. Zwykle kwiaciarnia podaje ramy czasowe, w których możliwa jest dostawa i istnieje możliwość również ich wybrania. Należy jednak zwrócić uwagę na święta, jak Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Kobiet, kiedy kwiaciarnie oraz kurierzy mają dużo pracy, więc zastrzegają sobie możliwość dostarczania bez podawania konkretnej godziny.

Jakie kwiaty można wysłać?

Każda kwiaciarnia internetowa może mieć inne propozycje bukietów oraz odmian kwiatów, a także dodatkowych prezentów. Jednak nie może zabraknąć również tych tradycyjnych odmian. Kwiaty wysyłamy na różne okazje, więc na stronie dobrej kwiaciarni możemy skorzystać z propozycji bukietów. Zależnie od okazji możemy wysłać imieninowy bukiet kwiatów wraz ze słodkim upominkiem, zamówić bukiet ślubny, kosz z owocami z życzeniami powrotu do zdrowia, kwiaty pojedyncze, a nawet setkę czerwonych róż dla ukochanej. W serwisie e-kwiaty.pl (lub w jego niemieckim odpowiedniku floralieferung.de) możemy również skorzystać z kreatora bukietu, gdzie sami wybierzemy kolor oraz ilość kwiatów i dodatki, jak również z usługi Kwiatobox, która polega na wysyłce świeżo ścinanych tuż przed wysyłką kwiatów w eleganckim opakowaniu oraz odpowiednio zabezpieczonych na czas podróży. Kwiaciarnie internetowe zajmują się także przygotowywaniem i dostarczaniem bukietów kondolencyjnych oraz wiązanek, wieńców i zniczy w wybrane przez nas miejsce. Jest to doskonały sposób na okazanie pamięci bliskim, którzy odeszli, jeśli nie możemy zrobić tego osobiście np. podczas ceremonii pogrzebowej.

Prezent razem lub zamiast kwiatów

Jeśli nie chcemy wysyłać kwiatów lub uznamy, że same kwiaty nie wystarczą kwiaciarnie internetowe często mają w swojej ofercie również odpowiednio dobrane do okazji prezenty. Są wśród nich kosze ze słodyczami, zestawy z herbatą, kawą, konfiturami, a nawet alkohole w pięknych opakowaniach, biżuterię, czekotelegramy, perfumy i wyjątkowe zestawy prezentowe złożone z ubranek dziecięcych lub zestawy kąpielowe z okazji narodzin dziecka. Możliwości jest wiele, a prezenty czy bukiety kwiatów znajdą się na każdą okazję.

//

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *