Shadow

Jaki prezent na walentynki

walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dzień, w którym ludzie okazują sobie miłość i pokazują jak bardzo im na sobie zależy. Zawsze jednak pojawia się pytanie co kupić swojej połówce, aby poczuła, że naprawdę nam na niej zależy? Oczywiście każdy z nas jest wyjątkowy i trudno jest dopasować prezent specjalnie pod daną osobę, ale istnieje kilka neutralnych prezentów. Dodatkowo podsunę Wam pomysły, w jaki sposób połączyć zakup prezentu z dobrą zabawą oraz zaprezentuję kilka propozycji na prezent wykonany własnoręcznie. Przecież właśnie w rzeczy wykonane samodzielnie wkładamy najwięcej serca.

Na zakupy!

W sklepowych witrynach pojawia się przed walentynkami bardzo dużo akcesoriów z motywem serc. Zawsze fajnym pomysłem jest zakup kubka z ciekawym wzorem czy perfum. Jeśli Twoja połówka ciągle nie wie, która jest godzina to nieśmiertelny zegarek też może sprawić przyjemność. Bez względu na to czy kupuje się prezent dla kobiety czy mężczyzny, należy najpierw zadać sobie pytanie czy prezent ten sprawi radość i będzie odpowiedni dla Twojego Słońca. Dla kobiety fajnym rozwiązaniem jest słodki pluszak czy poduszka w kształcie serca. Biżuteria też jest odpowiednia. Dla mężczyzny z kolei można znaleźć w sklepach breloczek na klucze, który jest jednocześnie otwieraczem do piwa czy wina. W internecie można znaleźć też składane kieliszki. Na męskie wypady może się taki gadżet przydać. Ciekawym pomysłem na prezent może być też zwykła powieść lub książka ze złotymi myślami lub cytatami o miłości. Obowiązkowo wtedy na pierwszej stronie powinno się zamieścić dedykację i swój własny podpis. Płyta ulubionego zespołu też sprawi przyjemność. Ciekawym pomysłem jest też zakup czegoś co wiąże się z zainteresowaniami Twojej połówki. Jeśli jest fanem/fanką sportu można kupić coś co ma z tym związek.

Zrób to sam.

Jeśli jesteście ze sobą już długo lub zwyczajnie nie masz pomysłu co kupić swojej połówce bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zrobienie kolacji niespodzianki w domu. Proponuję jakieś niecodzienne dania, ale jednocześnie proste. Jeśli zaczniesz robić coś skomplikowanego, może się zdarzyć, że cały wieczór zamiast spędzić w miłej atmosferze będziesz biegać i pilnować potraw. Kolejną rzeczą jest album lub kolaż ze wspólnymi zdjęciami. Bardzo fajnie gdyby do wspólnych zdjęć dodać jeszcze komentarze lub cytaty, które pokażą ile dla Ciebie znaczy. Posiadasz zdolności artystyczne? Możesz zrobić specjalną kartkę lub certyfikat albo kartę podarunkową na usługi wykonywane przez Ciebie np. masaż, kolacja czy kompromis przy oglądaniu filmów. Zaznacz też datę, do której prezent należy wykorzystać. Twoja połówka na pewno ucieszy się też z płyty z Waszymi kawałkami. Każda para ma melodie przy, których budzą się wspomnienia. Samą okładkę także można ciekawie udekorować.

Wspólnie, ale poza domem.

Jeśli Twoja połówka jest fanem podróżowania na pewno ucieszy się z romantycznego wypadu na weekend w góry, nad morze lub do miasta, gdzie od dawna się wybieracie. Jeśli z kolei oboje lubi sport może odpowiednim pomysłem jest karnet na ścianę wspinaczkową lub wspólne wyjście na painball’a. Nawet kręgle czy wyjście na lodowisko będzie dobrym pomysłem, pod warunkiem, że obojgu sprawi to przyjemność. A może dawno nie mieliście spotkania z kulturą? Zobacz, może właśnie na walentynki coś ciekawe leci w kinie lub w teatrze pokazany będzie spektakl, który zapowiada się ciekawie?

Pamiętaj, w tym dniu nie chodzi o drogie prezenty, tylko o pokazanie drugiej osobie, że Ci na niej zależy. Czasem coś małego sprawi dużo większą przyjemność niż wyszukany prezent, który zupełnie nie będzie pasował do Twojej połówki. Najważniejsze żebyście ten dzień spędzili razem w miłej atmosferze!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *