Shadow

Jaki prezent na roczek?

jaki prezent na roczek

jaki prezent na roczek

Roczek to bardzo ważny moment w życiu zarówno dziecka, jak i rodziców i gości. Pierwsze urodziny w życiu dziecka, na które zjeżdżają się wszyscy krewni i znajomi. Prezentów co niemiara, ale co kupić dziecku na tak ważną i wspaniałą uroczystość?

  • Według tradycji powinien być to prezent, który stanowi jakiś symbol. Jako chrzestni zazwyczaj wręczamy symbol w postaci srebrnego medalika, złotych łańcuszków i innych przedmiotów o znaczeniu religijnym.
  • Pieniądze to również bardzo dobry pomysł dla dziecka obchodzącego swoje pierwsze urodziny. Wiadomo, że takie dziecko rośnie i rodzice mogą kupić swojemu dziecku potrzebne ubrania itp. lub odłożą pieniądze na przyszłość dziecka.
  • Książeczka oszczędnościowa dla dziecka to również świetna inwestycja. Wpłacając tam pieniądze uzbiera się bardzo ładna suma, nim dziecko dorośnie. Umożliwi to na łatwiejszy start już dorosłemu dziecku.
  • Sesja zdjęciowa oraz album pamiątkowy to też bardzo dobre prezenty, które będą stanowiły pamiątkę na całe życie.
  • Wszystkie inne prezenty to mogą myć rzeczy przydatne dziecku, typu chodzik, krzesło do karmienia, huśtawka, zabawki rozwijające wyobraźnię itp.
Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *