Shadow

Jak się robi dzieci?

dzieci

dzieci

Pytanie to często pada ze strony małych dzieci, które chcą wiedzieć wszystko na każdy temat. Dlatego wytłumaczymy jak taka „procedura” wygląda.

Dzieci w tych czasach zapewne rodzą się z przypadku. Nie znaczy to jednak, że są mniej kochane czy mniej się o nie dba. Dzieci z takich przypadków są zapewne wielką niespodzianką przyszłych rodziców, którzy po prostu nie uważali. Jak to wygląda w praktyce?

Mężczyźni poznają kobiety w różnych sytuacjach. Raz spotkają na ulicy. Innym zaś razem w klubie lub przez znajomych. Potem to już są randki lub nie (w przypadkach ekstremalnych). Te przypadki są wtedy gdy kobieta się nie szanuje, a mężczyzna chce tylko aktu seksualnego. Prawie się nie znają i idą razem do łóżka. Następnie są tylko wielkie problemy z tym jak wychowywać razem dziecko skoro się w ogóle nie znają lub po prostu jeden z nich nie chce żadnego dziecka. Wróćmy jednak do tej pierwszej bardziej moralnej opcji randek. W trakcie takich spotkań jest czas na rozmowy i poznawanie siebie nawzajem. Ponad to wtedy jest czas na pierwszy pocałunek. Po kilku randkach następuje czas, gdy mężczyzna i kobieta decydują się na kolejny krok. Mianowicie pójścia razem do łóżka. Wtedy właśnie jest opcja taka, ze może stać się mały wypadek „przy pracy” (chyba, że jest to zaplanowane działanie) i za dokładnie 9 miesięcy pojawia się maluszek. W trakcie kopulacji mężczyzna wprowadza plemniki do jajników kobiety tworząc w ten sposób zarodek, który stanie się w przyszłości dzieckiem.

Nie wspominamy tutaj o małżeństwie, gdyż takie rozwiązanie jest coraz rzadszym zjawiskiem wśród młodych rodziców z przypadku.

W ten właśnie sposób można opisać jak się robi dzieci. Od początku znajomości dwóch osób do dnia kopulacji, w którym zmienia się życie obydwojga, a małe dzieciątko wprowadza nowy ład życia partnerów.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *