Shadow

Jak oczyścić twarz domowymi sposobami?

oszyczszanie twarzy

oszyczszanie twarzy

Masz problem z cerą i nie masz czasu na wizyty u kosmetyczki? Wiem jak ci pomóc!

Nr.1 Mycie

PAMIĘTAJ najpierw umyj ręce! Gdy nie umyjesz mogą wyskoczyć Ci różne alergie czy też nie ładne krostki. Teraz dopiero możesz się wziąć za mycie twarzy. Dobierz pasujący do twojej cery żel lub jeżeli masz problem z krostkami używaj zwykłego mydła NATURALNEGO. Działa łagodząco na zaczerwienienia. A następnie okrężnymi ruchami wsmarowuj w skórę twarzy. Pod koniec spłucz obficie wodą. Najlepiej nie wycieraj twarzy. Zostaw do wyschnięcia.

Nr. 2 Peeling

Peeling wykorzystujemy raz w tygodniu by pozbyć się martwego naskórka. Każdy ma inny typ skóry, więc każdy musi dobrać sobie inny żel do peelingu. Wsmarowywanie zacznij od czoła tzw strefy T. Delikatnie okrężnymi ruchami gładź skórę na czole, policzkach i brodzie. Pamiętaj też o okolicach uszu i podbródka. Następnie spłucz wodą.

Nr. 3 Maseczka

Raz na jakiś czas wykorzystaj też maseczki. Dobrze na cerę działają maseczki z glinki. Wygładzają i odświeżają skórę twarzy. Nałóż na twarz maseczkę i odczekaj ok. 20 minut do wyschnięcia. Potem tylko spłucz ciepłą wodą i gotowe. Twoja cera będzie niesamowita w dotyku.

Nr. 4 Nawilżanie

By nasza skóra twarzy była cały dzień odświeżona warto zainwestować w krem nawilżający, bądź po prostu pić dużo wody, która bardzo nawilża skórę. Do nawilżenia twarzy nadaje się również papka z ogórków lub lub zwykły krem Nivea.

Teraz możesz być spokojna o wygląd swojej cery i ruszyć na miasto!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *