Shadow

Gdzie pojechać na urlop w kwietniu?

urlop w kwietniu

Nie zawsze udaje nam się otrzymać urlop w pracy w miesiącach letnich. Co zatem zrobić, jak spędzić czas i gdzie pojechać na urlop w kwietniu?

Jeżeli możemy sobie pozwolić na egzotyczne kierunki to w kwietniu warto wybrać w daleką podróż tam, gdzie już zawitało słoneczko i jest ciepło. W Polsce jak wiadomo kwiecień bywa jeszcze bardzo zimny i ponury, a każdy potrzebuje słońca i chwili wytchnienia od zachmurzonego nieba.

Idealne kierunki to: Teneryfa, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie, Tajlandia, Indie, Brazylia, Wenezuela lub Chile. Wszystko zależy od zasobu naszego portfela i preferencji. W przedstawionych miejscach możemy w kwietniu liczyć na słońce, wysoką temperaturę, ciepłą wodę, cudowne widoki, wspaniałe zabytki, czyli raj na ziemi.

Jeżeli jednak nie możemy sobie pozwolić na egzotyczne kierunki, to warto rozważyć wycieczkę po ciekawych miejscach w europie. Francja, Hiszpania czy Portugalia to idealne miejsca na spędzenie urlopu. Choć pogoda będzie podobna jak w Polsce, to jednak kwiecień to idealny czas na zwiedzanie zabytków i spacerowanie po okolicy.

Wszyscy, którzy muszą pozostać w kraju, warto, aby wybrali się w kwietniu w góry. Wczesna wiosna to idealny moment na wędrówki piesze i rowerowe.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *