Shadow

Ćwiczenia na jędrne pośladki

Zgrabna pupa to jeden z atrybutów kobiecości. Niestety natura nie każdej z nas podarowała tyle samo i dużo kobiet jest niezadowolona z tej części ciała. Nie ważne jednak, czy duża czy mała, wystająca czy też płaska, ważne, aby była jędrna i zadbana.

Aby nasze pośladki były jędrne, to musimy regularnie nad nimi pracować. Bardzo ważne są tu wszelkie ćwiczenia, które szybko poprawią ich wygląd. Ćwiczenia na jędrne pośladki nie są niczym skomplikowanym i nie potrzeba do ich wykonywania żadnych specjalistycznych urządzeń.

Ćwiczenie 1:
Najpopularniejsze przysiady, dają szybkie efekty i znane są doskonale nam wszystkim. Aby efekt był widoczny trzeba ich wykonywać przynajmniej 20 dziennie, w trzech seriach z małymi przerwami.
Ćwiczenie 2:
-klękamy na podłodze w pozycji pieska
-robimy wymachy nóg ku górze, po 20 wymachów na każdą nogę.
Ćwiczenie 3:
-stajemy w rozkroku na lekko ugiętych nogach, ręce opieramy na biodrach, robimy wymachy nóg na boki, ćwiczenie wykonujemy po 30 razy na każdą nogę.

Podany zestaw ćwiczeń wykonywany przynajmniej trzy razy w tygodniu sprawi, że szybko poprawi się wygląd naszych pośladków. Jeżeli dołączymy do nich inne ćwiczenia aerobowe, to możemy być pewni, że będziemy się cieszyć zgrabną figurą.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *