Shadow

„Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce” – Iwona Kucharewicz

Każdy z nas nieraz zastanawia się czy szczęście jest tymczasowe czy jednak można zatrzymać je na dłużej. Jak o nie dbać i tym samym nie przyciągać w swoją stronę złych rzeczy?

Optymizmu też można się nauczyć. Dużo lepiej wierzyć w dobrą przyszłość niż zastanawiać się nad tym kiedy znowu życie rzuci kłody pod nogi.

Nie bój się być szczęśliwym! Poradnik „Co z tym szczęściem” napisany przez Iwonę Kucharewicz idealnie uczy podejścia, dzięki któremu zaczynasz kochać życie. Patrzysz pozytywnie i co najważniejsze – uczysz się jak to robić. Dostajesz lekcję na temat tego jak akceptować wszystko to, czego nie można zmienić.

Co_z_tym_szczesciem_front_3D_555px_szer

Książka napisana jest w rewelacyjnej formie. Zawiera historie ludzi, które są inspirujące i pokazują sposoby na to, jak dążyć do dobrego samopoczucia i jak naprawiać nastawienie do tego, co nas otacza. Ponad to zostało ukazane jak znaleźć równowagę pomiędzy rzeczywistością, a własnymi pragnieniami. Lektora wskazuje również na różnicę jaką można dostrzec między pozytywnym myśleniem a pozytywną psychologią.

Książka robi dobre wrażenie, bo zawiera cały pakiet rad, które mogą zostać przez nas potraktowane indywidualne. Napisana w fajnym klimacie, przyjemnie się ją czyta. Ukazuje, że czerpać siłę powinniśmy z konkretnych cech charakteru. Stale się doskonalić i nie poddawać. Szczęścia nie da sie dokładnie zdefiniować, jednak jest ono czymś o co musimy walczyć. Każdy jest kowalem własnego losu, dlatego to w naszych rękach jest to, ile uda nam się osiągnąć.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *