Shadow

Berenice Marlohe w stylizacjach Ewy Minge i dodatkach marki Kazar na festiwalu w Gdyni

Berenice Marlohe, do niedawna znana głównie jako dziewczyna Bonda z filmu „Skyfall” pojawiła się w Gdyni, by promować polsko-hollywoodzką produkcję „Dolina Bogów”, która zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i walczyła o nagrodę Złotego Lwa. Na wszystkich spotkaniach i wydarzeniach pojawiła się w stylizacjach przygotowanych przez Evę Mingę i uzupełnionych butami i dodatkami marki Kazar.

Wybór stylizacji przygotowanych przez projektantkę na 44.FPFF w Gdyni był dla aktorki oczywisty. Zjawiskowe suknie, w których Berenice Marlohe występuje w filmie „Dolina Bogów” Lecha Majewskiego, zostały zaprojektowane i uszyte na miarę przez Evę Minge.

Podczas pokazu prasowego i konferencji aktorka wystąpiła w garniturze i oversizowym płaszczu oraz czarnych, zamszowych czółenkach z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Kazar

Ta uznana polska marka  jest też partnerem filmu „Dolina Bogów” Lecha Majewskiego. Na oficjalnym pokazie Marlohe miała na sobie  czarną, cekinową sukienkę mini oraz piękny wełniany płaszcz. Wybór uzupełniły szpilki z motywem wężowej skóry w kolorze bieli i złota. Wszystkie stylizacje aktorki zapierały dech w piersiach i królowały na czerwonym dywanie.

Walory marki Kazar dostrzegają także gwiazdy polskiego kina. Borys Szyc, który na 44.FPFF w Gdyni promował aż trzy filmy ze swoim udziałem, na większość wydarzeń organizowanych w ramach festiwalu, wybrał zestawy od Pako Lorente uzupełnione butami Kazar. Prezentował się bardzo dostojnie podczas gali otwarcia, na premierze filmu „Dolina Bogów”, oraz podczas imprezy TVN. Alexandar Milicevic, grający rolę wysoko postawionego oficera SS w filmie „Czarny Mercedes” zaprezentował się w  butach z najnowszej kolekcji marki aż dwa razy. Podobnie Philippe Tłokiński, który przyleciał do Gdyni ze Szwecji promować film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, w którym wcielił się w postać Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W stylizacjach Pako Lorente i butach Kazar można było zobaczyć również Rafała Zawieruchę, którego oglądać można wciąż w kinach w najnowszej produkcji Quentina Tarantino. 

Film „Dolina Bogów” swoją oficjalną premierę będzie miał na początku przyszłego roku. Udział w niej zapowiedzieli aktorzy grający główne role w filmie John Malkovich i Josh Hartnett .

 

LINKI do butów marki KAZAR  które wybrała Berenice Marlohe: 

https://www.kazar.com/pl/sklep/25404-czarne-czolenka-damskie-36384-02-n0.html
https://www.kazar.com/pl/sklep/26062-bezowo-zlote-czolenka-damskie-43095-08-52.html
https://www.kazar.com/pl/sklep/25335-multikolorowe-czolenka-damskie-43097-08-52.html
https://www.kazar.com/pl/sklep/25351-zlote-czolenka-damskie-43097-01-13.html

Zdjęcia z prawem do bezpłatnego zamieszczenia. Aut. Jacek Kurnikowski/AKPA

Przeczytaj także