Shadow

Atnee – polska marka, w świetnym stylu

Każda z nas poszukuje własnego stylu i ubrań, w których będzie się bardzo dobrze czuła. Sama wiem jak trudno jest znaleźć takie rzeczy i swoje ulubione sklepy. Każda z nas ma swój własny niepowtarzalny styl oraz charakter, który powinnyśmy się nauczyć wyrażać.

Podczas poszukiwań trafiłam na https://www.atnee.pl/ . Należę do osób, które cenią sobie wygodę i proste rozwiązania. Style kwiatowe i przeróżne wzorki nie są tym co wybieram na co dzień. I nie dlatego, że nie podoba mi się taki styl, ale nie czuję się w nim po prostu komfortowo. Dla mnie ważne jest także żeby oprócz odpowiednich kolorów, znaleźć także wygodne materiały. W kolekcji, która znalazłam na atnee moją uwagę przykuło, że materiały, z których wykonane są ubrania są bawełniane i przewiewne. Idealne dla osób, które na co dzień cenią sobie wygodę oraz lubią prosty styl.

Atnee to sklep, który jest robiony przede wszystkim z sercem. Osoba, która się nim zajmuje od zawsze chciała działać w modowej branży i w końcu ma taką możliwość. Dlatego też stworzone przez z nią rzeczy są dopracowane w każdym szczególe, a także zaprojektowane są z sercem.

Wszystkie ubrania w Atnee są szyte w Polsce i do ich produkcji używa się wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one bardzo wygodne w noszeniu, a także trwałe. W ofercie, którą można znaleźć na stronie znajduje się stała kolekcja z linii #atneebasic, ale także pojawiają się linie sezonowe, gdzie można znaleźć ciekawe sztuki. Mnie ta marka urzekła tym, że jest bardzo wygodna. Nie ogranicza ruchów przy różnych czynnościach, a dodatkowo także można w tych ubraniach bez problemy swobodnie przykucać czy wyciągać ręce do góry. Ubrania mają rozmiary oversizowe i tym samym bez problemu można ukryć w nich mankamenty naszej sylwetki, a jednocześnie wciąż wyglądać kobieco. Marka ta sprawdzi się u osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a jednocześnie chcą wyglądać wciąż stylowo. Ubrania, które prezentuje ta marka nadają się zarówno na spotkanie z przyjaciółką przy kawie, jak także pójście na siłownię. Myślę, że osoby, które podczas wykonywania swojej pracy muszą wykonywać nienaturalne pozy np. dla fotografów czy też młodych rodziców znajdą u nich coś dla siebie.

Jeśli więc poszukujecie wygody, a jednocześnie dobrego stylu to warto jest zajrzeć do tego butiku. Dodatkowo ta marka wspiera polski rynek i korzysta głównie z polskich materiałów. Wszystko wykonane z sercem i bardzo dużą starannością.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *