Shadow

Alli – tabletki na odchudzanie

Alli to znane tabletki na odchudzanie w Stanach Zjednoczonych i wielu krajach europejskich. Również w Polsce ich popularność zatacza coraz szersze kręgi. Te osoby, które jeszcze nie miały okazji o nich słyszeć, to warto, aby zainteresowały się tym tematem i poznały kontrowersyjne właściwości Alli.

Alli to tabletki na odchudzanie wyłącznie dla osób dorosłych, u których nadwaga oscyluje na 28 BMI. Jeżeli jest niższe, to te tabletki nie są absolutnie zalecane. Tabletki te przyjmuje się po posiłkach, pod warunkiem, że zawierał on tłuszcze. Dziennie można przyjąć nie więcej niż trzy tabletki. Jest to preparat, który zmniejsza wchłanianie tłuszczu w organizmie, co przyczynia się do stosunkowo szybkiej utraty wagi.

Skutkiem ubocznym tej kuracji jest zaburzenie wchłaniania się witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego konieczna jest dodatkowa suplementacja.

Aby preparat Alli zadziałał prawidłowo, to w trakcie przyjmowania trzeba również zmienić swoje nawyki żywieniowe, gdyż trzeba stosować dietę niskokaloryczną, niskotłuszczową. Dodatkowo wskazany jest również regularny i umiarkowany wysiłek fizyczny, który dodatkowo usprawni metabolizm i sprawi, że po kuracji nie powrócimy do starej wagi. Co też niezwykle istotne, to zarówno dieta jak i regularny wysiłek fizyczny, muszą zostać wprowadzone nieco wcześniej od rozpoczęcia suplementacji Alli.

Podczas przyjmowania tego leku, u osób, które nie stosują się do zaleceń ograniczenia tłuszczy, występują bardzo nieprzyjemne objawy w postaci biegunek, gazów i bólów brzucha.

Przed przyjęciem tego preparatu należy bezwzględnie udać się do lekarza, w celu wykluczenia chorób, które mogą dyskwalifikować do jego przyjmowania. Pamiętajmy o tym, aby poinformować lekarza o wszystkich lekach, które przyjmujemy, gdyż może dojść do reakcji z Alli. Ponadto podczas całej kuracji trzeba być ciągle pod opieką lekarza.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *